Oferta na rok szkolny 2020/2021 dla obecnych Słuchaczy!!!

Oferta na rok szkolny 2020/2021 dla obecnych Słuchaczy

 

Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

proponujemy dla wszystkich, którzy  do 30 czerwca 2020 r. zadeklarują się i wpłacą zaliczkę w kwocie 100 zł, gwarancję dotychczasowej ceny za kurs w I i II semestrze 2020/2021. 

Wychodząc z tą propozycją mamy na celu budowanie relacji partnerskich między Szkołą, a jej Słuchaczami na kolejne lata. Państwa deklaracja jest dla nas również niezwykle istotna z punktu widzenia organizacji następnego roku szkolnego. Dzięki niej nie będziemy zmuszeni czekać do końca września z rozpoczęciem zajęć. Dużo wcześniej ułożymy też plan zajęć, opierając go w dużym stopniu o plan obecny. Dodatkowo pozwoli nam to zachować skład grup, co – wiemy z doświadczenia – jest szczególnie ważne dla dzieci, które już się zżyły ze swoimi koleżankami i kolegami.

 

Cena

Od lipca 2020 wprowadzamy nowy cennik za naukę języków w Szkole Językowej Be Smart.

Czym jest to spowodowane? Przede wszystkim porównaniem cen i jakości usług do oferty innych łódzkich szkół. Proszę na przykład zwrócić uwagę na liczbę osób w grupie. Jeżeli już znajdziemy ofertę, gdzie szkoła deklaruje max. 6 osób w grupie, cena za taki kurs wynosi około 1000 zł za semestr. U nas od początku założyliśmy, że 6 osób to jest to, co powinna oferować szkoła językowa nie jako usługę ekstra, ale jako standard, dlatego grupy 4-6 osobowe od początku istnienia szkoły Be Smart  są podstawą.

Chcemy, aby gwarancja zachowania ceny na przyszły rok 2020/2021 dla obecnych Słuchaczy była swego rodzaju okazaniem wdzięczności za Państwa współpracę z naszą Szkołą.


Nowy Cennik 2020/2021

Umowa

Oprócz zmian cen od września 2020 r., chcemy również zmienić sposób podpisywania umowy z semestralnego na roczny. I tutaj również mamy dla Państwa dobrą wiadomość. W przypadku naszych stałych Słuchaczy, pomimo podpisania umowy na rok, chcemy zapewnić Państwu taki sam sposób płatności i podział wpłaty jak dotychczas z zachowaniem aktualnych zniżek. Czyli dla Państwa nic się nie zmienia, poza podpisaniem jednej umowy.

 

Forma prowadzenia zajęć

Nawiązując do sytuacji związanej z panującą epidemią, w nowym roku szkolnym zakładamy możliwość prowadzenia zajęć stacjonarnie i online. Biorąc pod uwagę odzew, z jakim spotkaliśmy się z Państwa strony w marcu, podczas przejścia z zajęć stacjonarnych na online, jesteśmy pewni, że nie sprawi nam to problemu również w przyszłości, jeżeli okaże się to konieczne.

 

Zaliczka i jej potwierdzenie

Wpłacona przez Państwa zaliczka będzie zaliczona na poczet ceny kursu we wrześniu 2020 r.

W przypadku rezygnacji  z kursu z naszej strony  zaliczka zostanie Państwu zwrócona. W przypadku Państwa rezygnacji nie zostanie zwrócona, a zaliczona w koszt przygotowania kursu.

Po otrzymaniu wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura zaliczkowa.

Prosimy o wpłaty na konto Szkoły Językowej Be Smart: 40 1600 1462 1814 7853 0000 0001

Z dopiskiem „semestr 2020/2021”.

 

Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie.