Kursy języka angielskiego dla dzieci w Łodzi w Szkole Językowej Be Smart

Wszyscy rodzice chcą, aby ich dzieci miały dobre wykształcenie, które gwarantuje im łatwiejszy start w przyszłość. Zapisując dziecko na kurs języka angielskiego dla dzieci w Szkole Językowej Be Smart, kładziesz fundamenty, które pozwalają dziecku odkryć nowe możliwości komunikacji, poszukiwania informacji i uczenia się nowego.

Szkoła Be Smart oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci w Łodzi. Program jest dostosowany do wiekowych potrzeb ucznia. Nowoczesne metody nauczania pomogą Twojemu dziecku szybko mówić po angielsku jak native speaker, a kreatywne lekcje w miłej atmosferze uczynią naukę ekscytującą.

Szkoła Be Smart – ceny i warianty nauczania

Dla wygody rodziców – zajęcia w szkole Be Smart są organizowane dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat i odbywają się w dni powszednie i sobotę. Rok szkolny trwa 2 semestry, tj. 2 x po 4  miesiące i zawiera 64 lekcje (32 na semestr). Zajęcia odbywają się w małych grupach maksymalnie do 6-ciu osób, 2 razy w tygodniu. Długość lekcji zależy od wieku ucznia. Podczas rozmowy wstępnej, przyporządkowuje się dziecko do grupy w zależności od poziomu językowego: pre A1, A1, A2, B1.

Oferta aktualna od września 2023 r.

Wiek dziecka
4-5
Ilość osób w grupie
4-6
Czas lekcji (minuty)
35
Ilość lekcji w tygodniu
2
Ilość lekcji w roku
64
Cena za rok (miesięcznie)
10 x 220  zł
Wiek dziecka
6-7
Ilość osób w grupie
4-6
Czas lekcji (minuty)
45
Ilość lekcji w tygodniu
2
Ilość lekcji w roku
64
Cena za rok (miesięcznie)
10 x 286  zł
Wiek dziecka
8-10
Ilość osób w grupie
4-6
Czas lekcji (minuty)
45
Ilość lekcji w tygodniu
2
Ilość lekcji w roku
64
Cena za rok (miesięcznie)
10 x 286 zł
Wiek dziecka
11-13
Ilość osób w grupie
4-6
Czas lekcji (minuty)
45
Ilość lekcji w tygodniu
2
Ilość lekcji w roku
64
Cena za rok (miesięcznie)
10 x 286 zł

Rabaty

10% dla Twojego rodzeństwa – kursy dla dzieci i młodzieży.

10% dla Twoich rodziców – kursy dla dorosłych.

10% dla Ciebie za przyprowadzenie kolegi.

Kursy języka angielskiego dla dzieci - program nauczania

Program nauczania dla dzieci ma na celu kompleksowy rozwój umiejętności językowych i obejmuje: 

mówienie, gramatykę, czytanie, pisanie, słuchanie, wzbogacanie słownictwa.

 

Mówinie

Dzieci nauczą się wyrażać swoje myśli po angielsku, udzielać porad, dzielić się swoimi planami i opowiadać historie z życia. Oznacza to, że w rzeczywistości mówią obcym językiem tak jak w swoim ojczystym.

Czytanie

Dzieci nauczą się angielskiego alfabetu, czytają krótkie historyjki i dialogi. Starsi uczniowie - komiksy, opowiadania. Z biegiem czasu uczniowie szkoły Be Smart zaczną samodzielnie czytać wywiady, przeglądać wiadomości i być przygotowanym na rozpoczęcie czytania książeczek dla dzieci w oryginale.

Pisanie

Na kursach języka angielskiego dla dzieci uczniowie uczą się poprawnie pisać listy, krótkie historyjki, życzenia, zaproszenia, e-maile, przepisy kulinarne itp.

Język angielski dla dzieci w Łodzi

Należy pamiętać, że język obcy dla dzieci jest bardzo ważnym elementem ich rozwoju. Wymaga specjalnego podejścia do formułowania materiałów metodycznych oraz organizacji nauczania. Ponadto lektor musi potrafić znaleźć wspólny kontakt z uczniem. Nasi lektorzy potrafią to zrobić, dzięki temu Szkoła Językowa Be Smart zapewnia efektywne kursy języka angielskiego dla dzieci.

Zalety szkoły Be Smart

Wykwalifikowani nauczyciele

Naukę języka angielskiego w szkole Be Smart prowadzą lektorzy, którzy mają wykształcenie i doświadczenie w pracy z dziećmi.

Unikalny program nauczania

Kursy języka angielskiego dla dzieci ukierunkowane są na wiekowe potrzeby małych uczniów. Program nauczania pozwala łatwo i szybko przyswajać nową wiedze.

Tylko po angielsku

Zajęcia w szkole językowej Be Smart powadzone są wyłącznie w języku angielskim co pomaga dzieciom szybciej przyzwyczajać się do języka obcego.

Wygodny rozkład zajęć

Szkoła Be Smart znajduje się blisko centrum Łodzi, umożliwiając szybkie dotarcie do niej z dowolnego miejsca w mieście. Możesz wybrać dla dziecka czas zajęć w dogodnym terminie.

Maksymalnie 6 uczniów w grupie

Dzięki podstawowej zasadzie, która wyróżnia nas spośród innych szkół, zajęcia prowadzone w Szkole Językowej Be Smart dają uczniom o wiele większy efekt niż w szkołach, gdzie liczba uczniów w grupie jest większa.

Podręczniki i pomoce dydaktyczne

Używane przez nas podręczniki uzupełnione są o bogatą pulę multimedialnych dodatków, dzięki którym kursy języka angielskiego dla dzieci prowadzone są w sposób interaktywny, co czyni je bardziej atrakcyjnymi.

Atrakcyjne ceny i rabaty

W Szkole JęzykowejBe Smart proponujemy wiele atrakcyjnych rabatów oraz promocji. Sprawdź jaka zniżka przysługuje Tobie.

KONTAKT I ZAPISY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  e-mail (wymagane)

  Temat

  Telefon

  Dodatkowa informacja


  Łódź ul. Wapienna 15 /1 piętro (Koziny)
  ul. Żeromskiego 26
  ul. Jarosławska 29

  Może Cię zainteresować

  Smart Teens

  Młodzież 14-18 lat
  • Cennik | Rabaty | Promocje

  Smart Adults

  Dorośli od 19 lat
  • Cennik | Rabaty | Promocje