Kursy języka angielskiego w Łodzi

Szkoła Be Smart – proponuję kursy języka angielskiego w Łodzi prowadzone na najwyższym poziomie nauczania, dzięki wyjątkowemu skupieniu się na szczegółowej organizacji procesu edukacyjnego. Program nauczania dostosowany jest do oczekiwań uczniów. Cel kursów to maksymalny rozwój językowych umiejętności każdego ucznia a rozkład zajęć i komfortowa lokalizacja jest kolejną zaletą szkoły Be Smart w Łodzi.

Jesteśmy pewni, że podstawowym sukcesem nauczania jest wykwalifikowana kadra nauczycielska. Doświadczony specjalista dotrze do każdego ucznia. Dlatego na kursach  w szkole Be Smart będą z Tobą pracować najlepsi lektorzy, którzy pomogą Ci w osiągnięciu celu.

Zalety szkoły Be Smart

Wygodna lokalizacja

Szkoła znajduje się blisko centrum Łodzi, na ul. Wapiennej 15. Dotrzeć do nas można oprócz samochodu, autobusem, tramwajem (dla posiadaczy Migawki dajemy 15% zniżki), również rowerem.

Sprawdzenie poziomu

Przeprowadzamy bezpłatny test sprawdzający Twój poziom. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz i umów się w wygodnym dla Ciebie terminie.

E-Dziennik

Każdy z uczniów Be Smart otrzymuje dostęp do elektronicznej formy dziennika. E-dziennik to dostęp do kalendarza kursu, obecności, płatności, materiałów z zajęć oraz oceń i testów.

Atrakcyjna cena

Utrzymujemy ceny na atrakcyjnym poziomie. Zapewniamy również rabaty i promocje dla naszych uczniów. U nas możesz zapłacić kartą płatniczą, jak również rozłożyć płatność na raty.

Małe grupy max. 6 osób

Dla większej efektywności wszyscy uczniowie kursów języka angielskiego są podzieleni na małe grupy od 3 do 6 osób według wieku i poziomu umiejętności językowych.

Profesjonalne lektorzy

Indywidualne podejście do każdego ucznia. Nasi lektorzy dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Tylko po angielsku

Zajęcia w Szkole Językowej Be Smart powadzone są tylko w języku angielskim.

Nowoczesne metody nauczania

Nauka nie przebiega szablonowo jak w zwykłej szkole. Wszystkie materiały prezentowane są w ciekawej formie, która jest łatwa do przyswajania.

Nasza elastyczność

Wygodny rozklad zajęć. Zajęcia rozpoczynają się o dogodnej dla Ciebie porze dnia.

Nasze kursy języka angielskiego

Smart Kids

Dzieci 4-13 lat
 • Cennik | Rabaty | Promocje

Smart Teens

Młodzież 14-18 lat
 • Cennik | Rabaty | Promocje

Smart Adults

Dorośli od 19 lat
 • Cennik | Rabaty | Promocje

Ucz się angielskiego razem z Be Smart

Struktura zajęć języka angielskiego

%
Mówienie
%
Gramatyka
%
Słuchanie
%
Czytanie i pisanie

Szkoła języka angielskiego Be Smart

Znajomość języka angielskiego we współczesnym świecie otwiera wiele możliwości. Każdy z nas uczy się języków dla własnych potrzeb. Język angielski jest od dawna używany jako podstawowy w komunikacji międzynarodowej. Uczymy się tego języka w szkole podstawowej, na studiach czy kursach, ale efekt nauki nie jest zadowalający.

Metody nauczania w szkole lub na uczelni są bardzo powierzchowne i nie spełniają często naszych oczekiwań. Można uczyć się samodzielnie, ale nie jest to łatwe, ponieważ potrzebna jest stała samokontrola i dyscyplina. Poza tym ogranicza to możliwości w ćwiczeniu mówienia i słuchania w języku angielskim.

szkoła języka angielskiego

W szkole Be Smart dzięki małym grupom (maksymalnie do 6 osób) i wykwalifikowanym lektorom, którzy kładą nacisk na praktyczne wykorzystanie języka obcego, otrzymujesz możliwość posługiwania się językiem angielskim w sposób swobodny i adekwatny do swoich potrzeb.

Każdy z nas wie jakie perspektywy w zakresie wiedzy i pracy są otwarte przed tym, kto mówi po angielsku. Szkoła Językowa Be Smart w Łodzi stosuje nowoczesne metody, które zwracają uwagę na potrzeby każdego ucznia. Pomaga osiągnąć pożądane rezultaty i zapewnia ciekawy proces nauczania dzięki łatwemu przyswajaniu materiału.

Dlaczego należy uczyć się języka angielskiego?

Ułatwia podróżowanie bez barier językowych.

Daje szansę pracy w międzynarodowej firmie i pomaga w komunikacji z zagranicznymi partnerami.

Umożliwia oglądać filmy w oryginalnej wersji, czytać książki w języku autora.

Pomaga znaleźć pryjaciół na całym świecie.

Ułatwia zamieszkać zagranicą.

Zapisz się na kursy języka angielskiego już teraz

  Imię i nazwisko (wymagane)

  e-mail (wymagane)

  Temat

  Telefon

  Dodatkowa informacja


  Nie czekaj, zrób pierwszy krok i za 4 miesący bedziesz dumny ze swojego sukcesu.

  Zajęcia prowadzone są  wyłącznie w języku angielskim w komfortowych salach, blisko centrum Łodzi, 2 razy w tygodniu. Czas trwania lekcji wybierasz sam!

  Rejestruj się teraz i rozpoczynaj swoją droge do sukcesu!